Haritada Bizi Bulun Online Randevu Bize Ulaşın
İzmir Beyaz Eşya Teknik Servis
Mutfak Tezgah Arası Cam Baskı

Mutfaklarda artık ara fayans yerine istenilen resmi cam üzerinde görmeniz mümkün bununla beraber istenilirse ölçüye göre dolap kapaklarına da çalışma yapmaktayız. Silinebilir olması, temizliği ve bakteri barındırmaması camda fark yaratmaktadır.

Ürünümüzün önemli özelliklerinden biride camı yüzeye montajlarken istenilen silikon kullanılabilmesi ve silikonun boyayı kesinlikle patlatmamasıdır ayrıca görselde bozulma olmamasıdır ;bununla beraber 350 derece ısıya kadar dayanıklı olması , -45 derece soğukta bile renk ve görselde deforme olmaması, mutfaklarda fırın ısısından leke yada kokma kesinlikle yapmaması ürünümüzün önemli özellikleridir.

Yapıştırma,kağıt,cam filmi,dijital baskı,folyo,vinil yapıştırma,püskürtme boya,solüsyon yada laminasyon değildir.Isı transfer baskı islemiyle yapıldığı için yüksek renk kalitesiyle çok canlı baskı kalitesi sağlanır ayrıca ara renkler birebir canlı renk tonuyla çıkar. Baskılarımız kanserojen boyalar içermez.Kendi üretimimiz olan son teknoloji baskı makinemiz 5 yıllık arge çalışmasıyla kendi üretimimiz olup dünyada oval ve düz cama resim baskı yapan tek patentli makinedir.İstediğiniz resimler yüksek çözünürlüklü olmak şartıyla grafikcimizin çalışmasıyla yapılabilir.

2017 ebruli.com.trİZMİR WEB SOFT
Yukarı Çık